WOW! Extra hoge kortingen in onze Outlet

Giant Outlet stopt definitief!!

*Update: Alle Giant Outlet fietsen zijn opgehaald. 

Op donderdag 20 december worden alle GIant Outlet fietsen door Giant opgehaald en stopt onze Giant Outlet definitief. Profiteer daarom vanavond nog van een mooie Giant fiets met een extreem hoge korting!

Pak je kans om een van deze prachtige modellen tegen hoge korting mee naar huis te nemen!

Onderstaand een overzicht van de nieuwe Giant Outlet prijzen.

2016 modellenAdviesprijs‘normale’ actieprijstijdens onze Winter Outlet Weken
Giant Propel Advanced 2189914991199
Giant TCR Advanced 2174913491099
Giant TCR  Advanced Pro 2219917491399
Giant Fastroad CoMax 214491149929
Giant Flourish 1599475379
Giant Obsess Advanced 2219917491399
Giant XTC Advanced 27.5 315991199999
Giant Obsess SLR 12991049829
Giant Toughroad SLR 2799719499
Giant MOTR389299249
Giant Ease E+ 3169913591099
Giant Ease E+ 1249919991599
Giant Dirt E+ 2239918491499
Giant XTC Advanced 27.5 1.5229917991449
Giant Talon 27.5 0 LTD1099899699
Giant Talon 27.5 RC LTD13991149899
Giant Ultimo 2749599479
Giant XTC Advanced 29er 1239918491499
Giant Talon 29er 11199949749
2017 modellen
Giant TCR advanced Pro 1299923491999
Giant Propel Advanced SL 1559939993749
Giant Avail Advanced Pro 1299923491999
Giant Envie Advanced Pro 1449935992999
Giant XTC Advanced + 1299923491999
Giant XTC Advanced 1319925992149
Giant XTC Advanced 3189914991299
Giant Fathom 29er 014991359999
Giant BeLiv 2 City749599499
Giant Enchant 20279219189
Giant Prime E+ 1279924991899
Giant Thrive CoMax 2 Disc13491149899
Giant Revel 29er 1699559479
Giant Allure CS 1999829679
Giant FastCity CS 1999829679
Giant Elegance E+ 2249919991699
Giant Ease E+ 1209916791399
Giant Ultimo 1849699579
Giant Ultimo 2749649499
Giant Argento 1899759599
2018 modellen
Giant TCR Advanced 1209917491499
Giant TCR Advanced 2169913991199
Giant Defy Advanced 2194915991399
Giant Contend SL 21099949799
Giant Contend 1849699599
Giant TCR Advanced 2 Disc187915791329
Giant TCR Advanced 1 Disc229918991649
Giant Propel Advanced 2184915491299
Giant Contend SL 2 disc1249999899
Giant Contend 3699579499
Giant Talon 29er 3629519449
Giant Entour E+ 1 (exclusief accu)160013991149
Giant Entour E+ 2 Disc (exclusief accu)170014991199
Giant Chill 2599499429